Web provozuje
Interacta Travel
+420 608 057 057 +420 233 920 118

Hotel Florentina boat

Florentina je komfortní říční loď, která zve na romantický pobyt na řece přímo v centru Prahy. Nachází se poblíž ulice Pařížská (stanice metra Staroměstská) - pouze 5 minut od Staroměstského náměstí.

Hotel

Historické centrum

Hotel Florentina boat

Praha 1, Nabrezi Edvarda Benese * under the Czech Bridge
e-mail: florentina@hprg.cz

GPS (WGS84)

Šířka 50.093951 Délka 14.417673
Podrobné cenyObjednávka/poptávka
Restaurace
Televize
Internet v hotelu
Zvířata

Nabízíme ubytování v 49 SUPERIOR 3*** PLUS kabinách - 6 jednolůžkových pokojů a 43 dvoulůžkových pokojů ( twin ), 20 z nich s francouzským balkonem. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, toaletou, klimatizací, bezpečnostní schránkou, rozhlasovým a televizním přijímačem se sat příjmem. Díky své poloze nabízí loď krásný výhled na řeku a panorama Prahy. Cena ubytování zahrnuje buffetovou snídani, místní poplatky a taxy.


Karlův most, Staroměstské náměstí pouze 5 minut chůze
recepce je otevřena 24 hodin
Wi-Fi připojení ZDARMA dostupné v recepčním lobby
snídaňové balíčky
nekuřácké pokoje
úschovna zavazadel
děti do 3 let ZDARMA na lůžku s rodiči
domácí zvířata povolena, poplatek může být účtován
prádelna, rezervace vstupenek, výlety na lodích, transfer na letiště nebo nádraží
přilehlé parkoviště je placené (rezervace není nutná)
příjezd od 14:00, odjezd do 11:00
Stanice metra Staroměstská, nebo Malostranská se nacházejí 500 m od lodiVelká, částečně zastíněná sluneční paluba s markízou a lehátky Vám nabízí možnost příjemné relaxace.


Restaurace - Florentina boat nabízí ubytování pouze se snídaní.
Chutné snídaně a večerní nápoje se podávají v hotelové restauraci.
Hosté si mohou užít panoramatický výhled na pražské památky, Vltavu
nebo secesní most Svatopluka Čecha přímo z paluby lodi Florentina.

Firemní akce - První plovoucí hotelovou loď Florentinu bychom Vám rádi představili i jako zajímavé místo k pořádaní konferencí, workshopů, večírků a oslav. Organizujeme firemní plavby na míru, uspořádáme tématické party pro děti i dospělé. Korporátním klientům poskytujeme slevu za ubytování.
Kapacita konferenční místnosti je 70 - 100 míst, podle uspořádání. Další možností je panoramatický salon s kapacitou 35 míst na přídi lodi. Parkování v dosahu 200 metrů od hotelové lodi, v garážích pod Rudolfinem. ( Cena je 650 CZK/Den ) Loď je kompletně ozvučena a klimatizována, k dispozici data projektor, flip-chart, plátno, mikrofon, Wi-fi připojení a LCD TV s DVD přehrávačem.
Navrhneme jedinečné aranžmá celé akce. Vlastní gastronomický servis, kulturní program, zajistíme potřebné technické vybavení, hostesky, moderátora, tombolu, květinovou a dekorativní výzdobu, dárky a mnoho dalších souvisejících služeb.
Naše prostory poskytujeme bez pronájmu, podmínkou je pouze čerpání cateringu.
V roce 2011 byl na lodi nově otevřen skleněný bar!


MS Florentina byla postavena v roce 1980, pak nově zrekonstruována v roce 2008. Proces kompletní modernizace lodi bude pokračovat až do roku 2013. Loď pro 92 cestujících nabízí 49 nově vybavených pokojů.

 • Délka: 80 metrů
 • ©ířka: 9,42 metrů
 • Kapacita: 100 cestujících
 • Personál: 1 člen posádky na každých 5 hostů

Plavby - Florentina není jenom botel ale opravdová říční loď. V létě Vás zveme na plavbu po největších českých řekách. Naloďte se v Praze a druhý den ráno se probuďte v úplně jiném koutě Čech. Jeden den se můžete procházet na Slapech, druhý den pro Vás připravíme program například na Kokořínsku. Připravíme pro Vás nezapomenutelné zážitky.

Pronájem lodi - Připravujete velkou párty, rodinnou oslavu, svatbu nebo firemní akci? A hledáte přitom reprezentativní a příjemné prostředí, kde budete mít naprosté soukromí, komfort a veškerý servis? Pak si pronajměte naši plovoucí hotelovou loď Florentina a připravte tak sobě i svým hostům nezapomenutelný zážitek.
Na naší palubě vám bude k dispozici multifunkční sál s kapacitou 70 - 100 míst, panoramatický salon s 35 místy k sezení, plně klimatizovaná lodní restaurace až pro 92 osob, skleněný bar a velká sluneční paluba, kde mmůžete relaxovat na lehátku. Ubytování najdete v našich moderních a pohodlných kajutách.
Pro vaši akci vám také rádi připravíme odpovídající výzdobu včetně živých květinových dekorací. Na přání zajistíme jakýkoli doprovodný program od živé hudby, přes hudbu reprodukovanou, až po barmanskou show.
Po celou dobu vaší akce vám bude k ruce náš příjemný a ochotný personál a pestrá nabídka z domácí i zahraniční kuchyně ve formě servírovaného menu nebo švédských stolů. A nebude chybět ani bohatý výběr vína, piva a nealkoholických nápojů.
Věříme, že vám akce na naší lodi přinese krásné chvíle, na které budete vy i vaši přátelé, rodinní příslušníci nebo obchodní partneři rádi vzpomínat.


Pokoje a Ceny

(za pokoj/noc, v EUR)

Tyto ceny platí pouze pro rezervace přes tuto webovou stránku! Neplatí pro objednávku přímo v hotelu.

Slevy na delší pobyt:
Při pobytu na 4 noci ušetříte 15%


Garance nejlepší ceny. Pokud naleznete nižší cenu, dorovnáme ji. Neváhejte se zeptat na nabídku.
Pro každou zajímavou rezervaci (více nocí, více pokojů) uděláme individuální nabídku. Odpovídáme v průměru do 30 minut.


        

Ceny zahrnují snídani a všechny poplatky.Formulář pro objednávku či poptávku:1
Tyto pole jsou povinné
Počet nocí a datum příjezdu

2
Počet a typ požadovaných pokojů
Požadované pokoje

 

3
Tyto pole jsou povinné
Údaje o Vaší osobě


číslo mobilního telefonu
pokud je to možné
Platební a stornovací podmínky

Běžně neúčtujeme žádnou zálohu, předplatbu ani rezervační poplatek, můžete platit přímo v hotelu kreditní kartou či v hotovosti. Nezrušíte-li však objednávku do dvou dní do příjezdu a nepřijedete-li, bude Vám účtována cena za první noc. V případě skupinové rezervace budou podmínky dohodnuty individuálně.


nreCAPTCHASelf hostedPožadujete okamžitou odpověď?

Vaše poptávka bude zodpovězena promptně.
Pokud zvolená možnost ubytování není volná, bude Vám nabídnuta alternativa stejného standardu a ve stejné lokaci našimi zkušenými operátory.

Booking & Inquiry info

Kontaktujte nás:

Telefon +420 233 920 118


Skype Call me Chat with me
Denně: Po-Pá 9-17, So+Ne 10-17
florentina@hprg.cz


TOPlist