Web provozuje
Interacta Travel
+420 608 057 057 +420 233 920 118

Hotel Lippert

Hotel Lippert **** (původně Černá Liška) se nachází na Staroměstském náměstí, přímo za historickým orlojem, naproti kostelu Sv.Mikoláše. Leží také v blízkosti vyhledávané Židovské čtvrti.

Hotel

Dvoulůžkový3753 Kč Historické centrum

Hotel Lippert

Staromestske namesti 2 * Praha 1 - Stare Mesto
e-mail: blackfox@hprg.cz

GPS (WGS84)

Šířka 50.08762 Délka 14.419719
Podrobné cenyObjednávka/poptávka
Restaurace
Minibar
Výtah
Parkování
Televize
Klimatizace
Internet v hotelu
Internet na pokoji
Káva a čaj

Původní dům prošel kompletní rekonstrukcí v období renesance, baroka a klasicismu a je na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Dvanáct pokojů bylo vytvořeno v historické gotické budově, jejíž historie sahá až do druhé poloviny 14. století.

Nabízíme 12 dvoulůžkových pokojů vybavených koupelnami se sprchovými kouty, toaletami a vysoušeči vlasů, SAT TV, minibary, klimatizací, bezpočnostními schránkami, potřebami pro přípravu kávy a čaje, psacími stoly, WLAN internetovým připojením a telefonem s přímou volbou. Všechny naše pokoje nabízejí ručně malované historické stropy nebo původní dřevěné trámy v půdních prostorách. Z poloviny pokojů můžete obdivovat nádherný výhled na Staroměstské náměstí.Útulná restaurace v přízemí Vás zve k ochutnávce specialit vegetariánské a mezinárodní kuchyně. V jídelním lístku najdete mezinárodní speciality od salátů, těstovin, steaků a místních specialit. Nechybí ani vína tuzemské a italské produkce, točené pivo a míchané nápoje. Klidné a romantické posezení umocní výhled na Staroměstské náměstí a kostel sv.Mikoláše.


Druhá část restaurace je situována v nejstarší části našeho hotelu, v gotickém sklepení. Jsou zde zachovány originální základy stavby z 2. poloviny 14. století. Kulinářský zážitek si můžete dopřát výběrem jídel čistě vegetariánské kuchyně a umocnit jej kvalitními českými i zahraničními víny.
Otevírací doba: 10.00 - 23.00 hodin

Za slunných dní využijte skvělé nabídky našich dezertů ke klidnému posezení na letní zahrádce s výhledem na Týnský Chrám a Staroměstské náměstí s radnicí. V paměti Vám zůstane jedinečný zážitek na panorama nejhistoričtější části Prahy
Pokoje a Ceny

(za pokoj/noc, v EUR)


Garance nejlepší ceny. Pokud naleznete nižší cenu, dorovnáme ji. Neváhejte se zeptat na nabídku.
Pro každou zajímavou rezervaci (více nocí, více pokojů) uděláme individuální nabídku. Odpovídáme v průměru do 30 minut.

Nabízíme slevu po pro rezervace předplacené 3 dny nebo déle dopředu. 
V tomto případě je platba NEVRATNÁ.
Ceny zahrnují snídani formou švédského stolu, DPH a všechny poplatky.


Formulář pro objednávku či poptávku:Požadujete okamžitou odpověď?

Vaše poptávka bude zodpovězena promptně.
Pokud zvolená možnost ubytování není volná, bude Vám nabídnuta alternativa stejného standardu a ve stejné lokaci našimi zkušenými operátory.

Booking & Inquiry info

Kontaktujte nás:

Telefon +420 233 920 118


Skype Call me Chat with me
Denně: Po-Pá 9-17, So+Ne 10-17
blackfox@hprg.cz


TOPlist